facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات سخت افزار فلش جدید کمپانی سیلیکون پاور
فلش جدید کمپانی سیلیکون پاور

تولید “Secure G10″ خلأ عرضه یک فلش مموری با قابلیت محافظت همزمان از اطلاعات محرمانه و مجزا کردن آن از اطلاعات عادی را پر کرد. کمپانی سیلیکون پاور یکی از پیشروان صنعت مموری، از عرضه یک فلش مموری خبر داد که بر خلاف سایر فلش ها راهی ساده برای رمزگذاری اطلاعات را برای کاربر مهیا می‌کند.

این فلش مموری دارای یک نرم افزار امنیتی ویژه‌ است که بوسیله کد گزاری، اطلاعات محرمانه و خصوصی کاربران را در یک محیط امن ذخیره می‌کند. تولید این فلش دغدغه کاربرانی که نگران این موضوع بودند که در صورت گم کردن، اطلاعات شخصی آنها در اختیار دیگران قرار بگیرد را برطرف می‌کند.برای استفاده از این قابلیت کافی است تا کاربران پس از اولین استفاده رمز عبور خود را تعریف کنند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند فضای ذخیره خود را به دو ناحیه “ناحیه عمومی” و “ناحیه امن” به اندازه دلخواه تقسیم کنند تا داده ها از نظر سطح محافظت تقسیم بندی شوند.این قابلیت هیچ احتیاجی به برنامه روی دیسک ندارد، و کاملاً از روی فلش اجرا خواهد شد و به محض اینکه رمز عبور تعریف شود ناحیه امن فلش رمزگذاری شده و مانع هرگونه دسترسی تعریف نشده به اطلاعات می‌شود. به منظور حفاظت ۱۰۰% از اطلاعات، پس از ۶ ورود ناموفق،اطلاعات روی فلش فرمت شده و فلش قفل می‌شود. این محصول در ظرفیت های ۸، ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی تولید شده است.این فلش علاوه بر دفترچه راهنما دارای نرم افزار SP Widget با ۷ برنامه اصلی و ابزار امنیتی و ۶۰ روز برنامه NIS ،مختص محصولات سیلیکون پاور است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی