facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات سخت افزار صفحه کلید جالب فراسو ویژه گیمرها
صفحه کلید جالب فراسو ویژه گیمرها

این صفحه کلید بازی ، دارای ظاهری خاص و طراحی فوق العاده ایست که علاوه بر زیبایی ، دارای امکانات ویژه ای نیز می باشد . قاب اصلی آن براق و بسیار جذاب است که امکان جذب آلودگی روی آن وجود ندارد.شامل کلید های خاکستری رنگ مجزا است که در بازی ها بسیار پرکاربرد هستند .

دارای ساختاری ارگونومیک است و در قسمت پایین آن حالت خاصی دارد که مانع از خستگی دست در هنگام بازی می شود.با فعال کردن کلید FN تمام کلیدهایF در قسمت بالای این صفحه کلید فعال شده و کارایی دیگری را انجام می دهند.
دارای کلیدهای تنظیم صدا و کلید های مورد نیاز در بازی مانند(پرش ، پرتاب تیر و ...) به طور مجزا می باشد و در واقع تمام کلیدهای مورد نیاز در بازی ها در این صفحه کلید ، در کنار هم چیده شده اند . قابلیت اتصال به کامپیوتر را از طریق درگاه USBرا دارد . شامل 20 کلید ماکرو می باشد .در واقع خاصیت کلیدهای ماکرو اینست که هر کدام از آنها را می توان طوری برنامه ریزی کرد که چندین عملکرد را دارا باشند .می توان گفت یکی از مزیت های این صفحه کلید بازی ، قابل برنامه ریزی بودن آن است .
در حقیقت وجود 20 کلید ماکرو ساختاری پیشرفته به آن بخشیده که هر کدام از آنها را می توان به نحوی برنامه ریزی کرد.
1. F Keys : با فعال نمودن کلید FN تمام کلیدهای F قابلیت کاربرد دوم را دارا می شوند.
2.Macro keys 1-10 : کلیدهای قابل برنامه ریزی با دو عملکرد
3.Macro keys 11-16 :کلیدهای قابل برنامه ریزی با یک عملکرد
4. کلیدهای تنظیم صدا
5.Movement keys :کلیدهای از پیش برنامه ریزی شده برای حرکات معین
6.Reload keys :کلید از پیش برنامه ریزی شده برای بارگذاری برنامه
7. کلید پرشSubmit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی