facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Login



شما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات سخت افزار اولین کارت 12 گیگابایتی جهان AMD FirePro S10000




اولین کارت 12 گیگابایتی جهان AMD FirePro S10000

AMD FirePro S10000 12GB 01به تازگی AMD کارتی از سری کارت های صنعتی خود، موسوم به FirePro را معرفی نموده است. این کارت که مختص کسانی است که کارهای از قبیل 3D , طراحی های صنعتی و کسانی که در زمینه خروجی گرفتن های گرافیکی فعالیت می کنند بسیار مناسب است.

 نسخه جدید از این کارت که به معنی واقعی غولی در این رده به شمار می رود اولین کارتی است که مجهز به 12 گیگابایت حافظه گرافیکی از نوع GDDR5 می باشد. پس کاربران با در اختیار داشتن این 12 گیگابایت آن هم از نوع پنجم  (GDDR5) حافظه های گرافیکی و در اختیار داشتن 4 مسیر رفت و برگشت داده، خیالشان از بابت کم نیاوردن این کارت در هنگام خروجی های سنگین راحت می شود.

 

یکی دیگر از مواردی که می توان در رابطه با این محصول ذکر کرد این است که مسوولیت توزیع آنرا در بازارهای جهانی شرکت Saphire بر عهده دارد و به نظر نمی رسد که شرکت دیگری جایگزین این شرکت شود.

این کارت که با نام AMD FirePro S10000 شناخته می شود یک مدل 6 گیگاباتی نیز داراست که هم اکنون در دسترس بوده و مدل 12 گیگابایتی آن نیز در بهار سال 2014 میلادی در دسترس همگان خواهد بود.

هنوز قیمت و مشخصات دقیقتری از این محصول منتشر نشده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی