facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت فروش ویژه سیم کارت‌های دیتای رایتل
فروش ویژه سیم کارت‌های دیتای رایتل

اپراتور سوم تلفن همراه از آغاز فروش سیم‌کارت‌های دیتا به مناسبت عید فطر خبر داد. در این طرح، متقاضیان با خرید هر یک از بسته های پایه و پیشرفته، حجمی معادل دو برابر میزان خریداری شده را به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.

 این شرکت اعلام کرده است: برای علاقمندان به استفاده از مودم‌های نسل سوم رایتل، امکان خرید طرح ویژه، شامل سیم کارت به همراه مودم USB نیز فراهم شده است. همچنین کلیه متقاضیانی که اقدام به خرید سیم‌کارت‌های دیتای ویژه عید سعید فطر کنند، تا پایان دوره سه ماهه بسته مربوطه، به ازاء خرید هر بسته افزایشی، به همان اندازه حجم هدیه دریافت خواهند کرد.جدول قیمت سیم کارت دیتا به همراه بسته‌های ویژه عید سعید فطر براساس نام محصول، نام بسته و سرعت به شرح زیر است.سیم کارت دیتا پایه ی 3GB سه ماهه با سرعت 128 به مبلغ 450,000 و 3 گیگابایت هدیه،‌ سیم‌کارت پیشرفته 3GB سه ماهه با سرعت 512 به مبلغ 560,000 ریال و 3 گیگابایت هدیه ،‌ و سیم‌کارت پیشرفته 9GB سه ماهه با سرعت 512 با مبلغ 990,000 و 9 گیگابایت هدیه در نظر گرفته شده است.
سیم کارت دیتا به همراه مودم نسل سوم و بسته های ویژه

جدول قیمت سیم کارت دیتا به همراه مودم نسل سوم و بسته های ویژه عید سعید فطر شامل سیم کارت دیتا به همراه مودم نسل سوم با بسته‌ی پایه ی 3GB سه ماهه با سرعت 128 و مبلغ ریال و 1,200,000و 3 گیگابایت هدیه ،‌سیم‌کارت دیتا پیشرفته 3GB سه ماهه با سرعت 512 به مبلغ 1,310,000 ریال و 3 گیگابایت هدیه ،‌سیم‌کارت پیشرفته 9GB سه ماهه با سرعت 512 و مبلغ1,740,000 ریال و 9 گیگابایت هدیه درنظر گرفته شده است.
حجم اضافی ویژه طرح عید سعید فطر
حجم خرید به گیگابابت با حجم خریداری شده پایه 1 ماهه معادل 1 و حجم هدیه ‌ نیز 1 است با سرعت 128 و 80,000 ریال و حجم خرید پیشرفته 1 ماهه،‌ با حجم خریداری شده یک است که با سرعت 512 و مبلغ95,000 ریال محاسبه خواهد شد.
این اپراتور اعلام کرده است: کلیه قیمت های در نظر گرفته شده بدون احتساب 5% مالیات بر ارزش افزوده اند و ارائه سرعت های بیشتر از 128 کیلوبیت بر ثانیه، تابع قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور است.
همچنین حجم هدیه صرفا برای خریداران سیم کارت دیتا در طول فروش ویژه عید سعید فطر در نظر گرفته شده است و تا پایان دوره سه ماهه بسته مربوطه معتبر خواهد بود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی