facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت نیمی از دارندگان موبایل بازی می‌کنند
نیمی از دارندگان موبایل بازی می‌کنند

 بیش از نیمی از افراد دارای دستگاه الکترونیکی همراه از این محصول برای انجام بازی‌های رایانه‌ای استفاده می‌کنند.

بیش از نیمی از افرادی که دستگاه الکترونیکی همراه دارند، از این محصول برای انجام بازی‌های رایانه‌ای استفاده می‌کنند.اگرچه تلفن‌های همراه در اصل برای برقراری تماس با اطرافیان ساخته شده، اما پیشرفت این فناوری به گونه‌ای بوده است که این روزها کاربران تمام بازی‌های مورد علاقه خود را روی انواع گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی انجام می‌دهند و از این طریق به توسعه‌دهندگان بازی‌های رایانه‌ای فرصت داده‌اند، تا دامنه فعالیت‌های خود را گسترش دهند.این بررسی بین روزهای دوم تا ششم می 2013 انجام شد که در آن 2058 آمریکایی بالاتر از 18 سال حضور داشتند و کارشناسان در پایان دریافتند که نیمی از صاحبان دستگاه‌های الکترونیکی همراه شامل گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی از این دستگاه‌ها برای انجام بازی‌های رایانه‌ای استفاده می‌کنند.این بررسی نشان داد 11 درصد مردم بیش از یک بار در طول روز سراغ بازی‌های نصب شده روی دستگاه موبایلی خود می‌روند و 10 درصد هم ماهی یک بار یا کمتر از این بازی‌ها استفاده می‌کنند.کارشناسان همچنین دریافتند که مردان بیش از خانم‌ها علاقمند به انجام بازی‌ها هستند که البته تفاوت آن‌ها فقط 6 درصد است.در این بررسی همچنین مشخص شد که از هر 10 بزرگسالی که رایانه لوحی یا گوشی هوشمند داشتند، 4 نفر برای در اختیار گرفتند، بازی مورد علاقه خود پول پرداخت کرده‌اند.علاوه بر این، کاربرانی که رایانه لوحی دارند بیش از صاحبان تلفن‌های همراه سراغ بازی‌ها می‌روند و طبق آمار موجود، 55 درصد صاحبان رایانه‌های لوحی و 46 درصد صاحبان تلفن‌همراه به صورت مستمر از بازی‌ها استفاده می‌کنند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی