facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت چرا با قاچاقچیان موبایل برخورد نمی‌شود؟
چرا با قاچاقچیان موبایل برخورد نمی‌شود؟

برای جلوگیری از شوک به بازار موبایل برخورد با عرضه‌کنندگان گوشی‌های قاچاق به صورت ضربتی انجام نمی‌شود.

"سردار مهدی ابویی" معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در گفت و گو با خبرنگار موبنا اظهار داشت:‌ برخوردهای ضربتی از سوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین نیروی انتظامی ناامنی در بازار دیجیتال کشور را افزایش می‌دهد که به موجب همین امر جمع‌آوری این کالا به صورت مستمر و مدون صورت می‌گیرد.وی افزود: هم اکنون بیشترین برخوردهای قانونی با قاچاقچیان این حوزه به صورت عملیاتی صورت می‌گیرد به طوری که بعد از شناسایی مراکز مورد نظر اقدام به برخورد می‌کنند.وی تصریح کرد:‌ نمی‌توان به صورت یک شبه بازارتلفن همراه از گوشی‌های قاچاقی پاک کرد چرا که این اقدام شتاب زده به ضرر مصرف کننده نهایی می‌شود به طوری که بهای این کالای ارتباطی به صورت چشمگیری روند صعودی پیدا می‌کند.
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: هم اکنون طرح جمع آوری گوشی‌های قاچاق در تمامی مراکز استان‌های کشور در حال انجام است به طوری که با استمرار این شرایط بتوانیم دست قاچاقچیان را از این بازار پرمصرف که هم اکنون بالغ بر 80 میلیون مشترک دارد را از بین ببریم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

3 Votes5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی