facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت افزایش اپلیکیشن های اندرویدی
افزایش اپلیکیشن های اندرویدی

 مقامات شرکت بلک بری اعلام کردند سیستم عامل بلک بری ۱۰٫۲ به زودی می تواند برخی اپلیکیشن های اندرویدی را اجرا کند.

 سیستم عامل بلک بری ۱۰ می تواند اپلیکیشن های اندروید ۲٫۳ را اجرا کند اما براساس اعلام این شرکت، با عرضه بتای ارتقای نرم افزار ،این سیستم عامل به زودی می تواند اپلیکیشن های اندروید جلی بین را اجرا کند. از این پس شرکت هایی که در زمینه تولید اپلیکیشن های اندروید ۴٫۲٫۲ فعال هستند می توانند اپلیکیشن های خود را برای سیستم های بلک بری نیز عرضه کنند. به اعتقاد مقامات شرکت بلک بری اجرای پورت های اندرویدی در اپلیکیشن های بلک بری پروژه بسیار موفقی بوده است.۲۰ هزار اپلییکشن موجود در فروشگاه بلک بری دارای پورت های اندرویدی هستند که به زودی به این تعداد افزوده خواهد شد. بسیاری از کاربران از این خبر استقبال کرده و خوشحال شده اند زیرا از این پس می توانند از اپلیکیشن هایی با کیفیت بهتر استفاده کنند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی