facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت تعداد کاربران اسکایپ روی آندروید
تعداد کاربران اسکایپ روی آندروید

مایکروسافت روی ابزارهای مبتنی بر آندروید با موفقیت چشمگیری روبرو شده و گفته می شود اینک تعداد کاربران آندرویدی اسکایپ از 100 میلیون گذشته است.

بعد از ادغام کاربران قدیمی مایکروسافت در پلتفورم جدید اسکایپ و انجام تغییرات جدید، ظاهرا استراتژی جذب کاربر روی پلتفورم هایی مانند آندروید جواب داده و اینک آندرویدی های اسکایپ علی رغم ظاهر نه چندان خوب اپ، می توانند از امکانات جدید استفاده مطلوبی داشته باشند.طراحی مجدد اسکایت روی آندروید و استفاده از منوهای ویندوز 8 باعث شده تا کاربران انگیزه پیدا کنند، ضمن اینکه در طراحی مجدد، چت قبلی کاربران به صورت پاپ آپ ظاهرا شده وادامه چت برای کاربرانی که وصل مجدد شده اند مهیا شده است.اولین هدف مایکروسافت در طراحی مجدد، اولویت دادن به چت است که در نسخه 4.0 دیده می شود که باعث افزایش تعداد کاربران اسکایپ شده است.به نظر می رسد مایکروسافت سرمایه گذاری سنگینی روی پلتفورم آندروید کرده و فعلا حرفی در مورد نسخه آی او اس اپل نزده است اما ممکن است در حال تهیه نسخه ای بهتر از قبل باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی