facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت بی‌میلی AMD به رقابت در بازار
بی‌میلی AMD به رقابت در بازار

تقریبا می‌توان گفت هفته‌ای نیست که یک گوشی هوشمند جدید به بازار معرفی نشود و مدل‌های جدید بزرگتر و پیشرفته‌تر از قبلی به دست کاربران نرسند. پایین آمدن قیمت گوشی‌های هوشمند در کنار پیشرفت فناوری‌های مربوط به آن باعث شده است تا این دستگاه‌ها امروزه به یکی از محبوب‌ ترین ابزارهای الکترونیکی برای کاربران تبدیل شوند.

اما همه این اتفاقات به آن معنی نخواهد بود که شرکت بزرگ AMD هم قصد ورود به این بازار را دارد تا با شرکت ARM به عنوان بزرگترین تولیدکننده پردازنده‌های موبایلی و دیگر رقبااز جمله Nvidia، کوالکام و اینتل رقابت کند.“لیزا سو”(Lisa Su) مدیر واحد تجارت جهانی در شرکت AMD در این خصوص توضیح داد:ما قصد داریم نقش خود را در دنیای ریزپردازنده‌ها توسعه دهیم و طراحی این محصولات و قابلیت‌ های گرافیکی آن‌ها را ارتقا دهیم. بازی‌های رایانه‌ای مهم‌ترین هدف شرکت AMD محسوب می‌شوند. ما به فضاهایی می‌نگریم که باعث ایجاد تفاوت در بازار می‌شوند و بازی‌های رایانه‌ای می‌توانند این تفاوت را به وجود آورند.او در ادامه گفت که AMD همواره بر فرصت‌ های اصلی خود تمرکز داشته است و به‌خصوص در بازار رایانه‌های شخصی سنتی این فرصت‌های را به خوبی یافته و در آن‌ها ایفای نقش کرده است. اما از زمانی که گوشی‌های هوشمند روی کار آمده‌اند، این شرکت هیچ تصمیمی برای ورود به بازار آن‌ها نگرفته است و قصد ندارد در این زمینه فعالیتی انجام دهد.شرکت AMD اعلام کرده است که بازار جهانی گوشی‌های هوشمند یک پتانسیل قابل ملاحظه برای کسب درآمد محسوب می‌شود. اما با توجه به اینکه اینتل برای ورود به آن اقدام کرده است، چندان راحت نیست که با چنین شرایطی به رقابت با شرکت ARM پرداخت.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی