facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت زندگی بدون تلفن‌همراه
زندگی بدون تلفن‌همراه

در British Columbia کانادا از هر ۴ نفری که بین ۱۸ تا ۳۴ سال دارند یک نفر اعلام کرده است که نمی‌تواند بدون تلفن همراه خود زندگی کند.

این مطلب از جمله یافته‌های جدید مرکز تحقیقاتی ioamota بوده است که بررسی‌های خود را روی ۸۴۹ نفر انجام داده است. از افرادی که در این بررسی حضور یافتند خواسته شد تا لیست ابزاری که می‌توانند به مدت سه روز از آن‌ها دور شوند را اعلام کنند. به گفته کارشناسان، ۳۰ درصد این افراد حاضر شدند که برای دوره زمانی یاد شده گوشی هوشمند خود را کنار بگذارند، اما از بین افرادی که ۱۸ تا ۳۴ سال داشتند، تنها ۱۸ درصد اعلام کردند که بدون این دستگاه می‌توانند دوام بیاورند.در مجموع مشخص شد ۵۶ درصد مردم توضیح دادند که حاضرند استفاده از شبکه اجتماعی فیس‌ بوک را کنار بگذارند و ۱۷ درصد هم گفتند که چنین کارهایی برایشان کاملا غیرممکن است. این نظرسنجی نشان داد ۸۶ درصد کسانی که بین سنین ۱۸ تا ۳۴ سال به سر می‌بردند صاحب گوشی هوشمند بوده‌اند.در کل مشخص شد که بیش از دو سوم ساکنان منطقه British Columbia در کانادا صاحب گوشی هوشمند هستند که تعداد آن‌ها نسبت به دو سال قبل دو برابر افزایش یافته است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی