facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت تعطیلی عمدی فروشگاه‌ موبایل
تعطیلی عمدی فروشگاه‌ موبایل

همزمان با ورود بازرسان تعزیرات به منظور شناسایی فروشگاه‌های عرضه کننده موبایل‌های بدون طرح شبنم بیشتر مغازه‌های یکی از

مراکز بزرگ خریدوفروش موبایلی در تهران حالت نیمه تعطیل به خود می‌گیرد.به گزارش ایران نت از برخی از فروشندگان،‌ همزمان با تشدید برخوردهای مامورهای نیروی انتظامی و کلانتری تهران در خصوص دستگیری دلالان و فروشندگان موبایل‌های سرقتی و همچنین حضور بازرسان تعزیرات و ستاد مبارزه با قاچاق کالاو ارز، برخی فروشندگان عرضه کننده کالاهای قاچاقی مغازه‌های خود را حالت نیمه تعطیل در می‌آورند.بر اساس این گزارش در پی طرح جدید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید برخوردهای ماموران و بازرسان گوشی‌های قاچاقی که بدون طرح شبنم و هولوگرام هستند از سطح بازار تلفن همراه جمع آوری می‌شوند.این اظهارات در حالی بیان می‌شود که ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدامات گسترده‌ و اساسی در خصوص شناسایی محموله‌های قاچاق در حال انجام داده است."سردارمهدی ابویی" معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در گفت و گو با خبرنگار موبنا با تایید مطالب فوق اظهار داشته که در پی طرح جمع آوری گوشی‌های قاچاق که از بهمن ماه سال گذشته در کشور اجرا شد این ستاد برنامه‌های مستمر و مدونی را برای شناسایی و جلوگیری از ورود کالاهای دیجیتالی قاچاق به خصوص گوشی‌ تلفن همراه دارد.وی با اشاره به شناسایی مستمر و پی در پی قاچاقچیان و عرضه کنندگان موبایل‌های قاچاقی در سطح بازار گفته در صورت شناسایی و ثبت و ضبط مداوم محموله‌های قاچاق شاهد کاهش فعالیت واردکنندگان و پخش کنندگان غیرقانونی این کالای ارتباطی و دیجیتالی در سطح بازار می‌شویم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

2 Votes5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی