facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت نصف کاربران موبایل نوموفوبیا گرفتند
نصف کاربران موبایل نوموفوبیا گرفتند

آمارهایی که در یک نظرسنجی از مردم انگلیس تهیه شده، نشان داده که نیمی از کاربران ترس از دست دادن گوشی موبایل خود را دارند.

به گزارش ایران نت، تحقیقات نشان داده که زنان بیش از مردان در انگلیس نگران از دست دادن گوشی خود هستند و این نگرانی به بیماری جدیدی با نام "نوموفوبیا" معروف شده است.بر اساس این تحقیقات، ‌54 درصد انگلیسی‌ها نگران از دست دادن گوشی خود هستند و در این میان زنان 17 درصد بیش از مردان از این نگرانی رنج می‌برند.در این نظرسنجی که بین هزار نفر از مردم انجام شد، یک پنجم افراد اعلام کردند که ایمیل‌های خود را در رختخواب چک می‌کنند، ‌42 درصد هنگامی که کنار دریا و در تعطیلات هستند حاضر نیستند گوشی موبایل‌شان را کنار بگذارند. با این حال فقط یک سوم انگلیسی‌ها ایمیل خود را خارج از منزل چک می‌کنند.یک چهارم از این افراد حتی زمان صرف شام هم از گوشی موبایل‌شان استفاده می‌کنند که این موضوع در مورد زنان 10 درصد بیشتر از مردان اتفاق می‌افتد.در مورد نگرانی‌های امنیتی و دسترسی افراد دیگر به گوشی‌های موبایل فقط نیمی از انگلیسی‌ها به تدابیر امنیتی توجه می‌کنند و برای گوشی خود رمز عبور می‌گذارند. این افراد بیشتر در مورد مدارک شرکت، جزییات تماس، ایمیل‌ها، عکس‌ها و اطلاعات بانکی خود نگرانند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی