facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت درخواست نوکیاازمایکروسافت
درخواست نوکیاازمایکروسافت

مایکروسافت به عنوان بخشی از این قرارداد موافقت کرده است که ۱٫۵ میلیارد یورو از مبلغ تعیین شده را در سه قسط ۵۰۰ میلیون یورویی در قالب اوراق قرضه به نوکیا پرداخت کند.

به گزارش ایران نت، در مقابل شرکت نوکیا اعلام کرد که تصمیم دارد تمام مبلغ یاد شده را به صورت یکجا از مایکروسافت بگیرد و این پول را در جریان پرداخت هزینه‌های مربوط به خرید شرکت NSN که در آگوست ۲۰۱۳ صورت گرفت و همچنین برای بهبود شرایط کلی شرکت نوکیا صرف کند.شرکت مایکروسافت در جریان خرید مرکز تولید تلفن‌های همراه نوکیا اعلام کرده بود که قصد ندارد اوراق قرضه نوکیا را به فروش برساند و برای تامین هزینه‌های مالی دست به چنین اقدامی بزند.اگرچه فرآیند واگذاری مرکز تولید تلفن‌های همراه نوکیا به مایکروسافت هنوز تمام نشده است، اما در قرارداد منعقد شده آمده است که شرکت مایکروسافت تا پیش از سال ۲۰۱۸ میلادی اجازه دارد در صورت تمایل اوراق قرضه نوکیا را به فروش برساند.در این قرارداد همچنین توضیح داده شده است که مایکروسافت نباید اوراق قرضه نوکیا را به سهام تبدیل کند که البته این محدودیت برای چند سال آتی گذاشته شده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی