facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت اپل و تولید گوشی‌های ۶ اینچی
اپل و تولید گوشی‌های ۶ اینچی

صف انتظار اپل برای رونمایی از محصولات تلفن هوشمند، با خبر تولید گوشی‌هایی با نمایشگرهای ۶ اینچی سنگینتر می‌شود.

در حالی که اخیرا اخبار رونمایی‌های اپل از دو محصول ۵S و ۵C بر سر زبان‌ها جاری است و نگاه‌ها نیز به IFA دوخته شده است، خبری از محصولی جدیدتر از این دو مدل در شرف رونمایی، منتشر شده است.به گزارش ایران نت، با توجه به اینکه یکی از شیوه‌های سامسونگ با توجه به توزیع نقطه‌ای و بازارهای چندگانه، تولید محصولات متفاوت از منظر ویژگی‌های ظاهری است، ظاهرا اپل هم قرار است همین رویه را پیش کشد و از این منظر اعلام کرده که در حال تست نمایشگرهای ۶ اینچی برای تولیدات آینده خود است. البته صراحتا گفته که رنج‌های ۴٫۸ تا ۶ اینچی را برای محصول هوشمند آینده خود تست و ارزیابی می‌کند.واشنگتن‌ پست با اتکا به اظهار نظر کارشناسی که به کار تست و آزمون اشراف دارند، گفته که اپل در نظر دارد با تست تجهیزات و دستگاه‌های مختلف، تغییراتی را در تلفن هوشمند نسل آینده خود ایجاد کند و این به منزله این نیست که تمامی رنج‌های ۴٫۸ تا ۶ اینچ تولید شود هرچند ممکن است در بلند مدت تمامی این فاصله به تولید برسد.این اولین باری است که خبری مبنی بر تغییر در نمایشگر آیفون منتشر می‌شود زیرا پیش از این هر چند رسالت تولید تبلت این شرکت متفاوت بود و در رنج‌های مختلفی از نمایشگرها تولید می‌شد اما تلفن‌های هوشمند‌اش این چنین نبود.اما جالب است در همین راستا، پایگاه دیگری گفته که سایزهای متفاوتی توسط این شرکت در ماه‌های اخیر تست شده اما مجددا بر سر محصول ۴٫۸ اینچی اجماع شده و میل تولید آینده، حول چنین محصولی قرار گرفته است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی