facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت قیمت گوشی در بازار دلبخواهی شد
قیمت گوشی در بازار دلبخواهی شد

نوسانات مکرر ارز در بازار موبایل تهران باعث شده تا فروشندگان قیمت موبایل‌های موجود دربازار را به صورت دلبخواهی اعلام کنند!

 

به نقل از آی تی آنالیز؛ ،‌نوسانات مکرر ارز از چند روز گذشته تا کنون باعث شده تا بیشتر فروشندگان از عرضه کالاهای خود خوددای کنند و یا اینکه قیمت گوشی‌ها را با قیمت‌های کاذب بفروشند.
نوسانات چشمگیر و لحظه ای ارز از دو روز گذشته تا کنون باعث شده تا بیشتر فروشندگان نیز از اعلام قیمت این کالای ارتباطی خودداری کنند.
در حال حاضر بهای تمامی گوشی‌های موجود در بازار با قیمت بالاتر از نرخ واقعی آن عرضه می‌شوند چرا که فروشندگان معتقدند در صورت فروش گوشی با قیمت پایین باید برای خرید آن هزینه بیشتری بپردازند.
با شرایط پیش آمده بازار تلفن همراه ثبات چندانی ندارد که در پی این موضوع میزان مراجعه کنندگان برای این کالای ارتباطی نیز به طور چشمگیری کاهش یافته است.
برخی از کارشناسان این حوزه معتقدند که شرایط فعلی بازارتلفن همراه به نفع خریداران نسبت و به همین دلیل به تمامی خریداران این کالای ارتباطی توصیه می‌شود برای خرید این کالا ‌در این شرایط دست نگه دارند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی