facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت مشتریان ناراضی iOS 7 از اپل شکایت کردند
مشتریان ناراضی iOS 7 از اپل شکایت کردند

ios7برخی از مشتریان اپل که ابزار آن‌ها به نسخه جدید سیستم عامل iOS بروز شده است، از این شرکت شکایت کرده‌اند. دلیل نارضایتی آن‌ها بروز رسانی خودکار سیستم عامل به نسخه 7 و عدم امکان بازگشت به نسخه قبلی، است.

برخی از کاربران اپل، از رابط کاربری جدید و ظاهر و امکانات تازه iOS 7 خوشحال نیستند و آن‌ها را آزار دهنده می‌پندارند. از طرفی وقتی به نسخه جدید سیستم عامل iOS بروز رسانی می‌کنید، بازگشت به عقب و نصب سیستم عامل iOS 6 کاری بس دشوار خواهد بود.

بعضی از کاربران اپل نیز پس از بروز رسانی به iOS 7 با افت شدید بازده و طول عمر باتری مواجه شده‌اند، این موضوع مخصوصا برای کاربران آیفون 4 محسوس‌تر است.

 

سی‌نت گزارش کرده که برخی از کاربران آیفون از بابت بروز رسانی خودکار تلفن خود به iOS 7 ناراحت هستند و از این رو در دادگاه عالی سن‌دیگو از اپل شکایت کرده‌اند. یکی از افرادی که از اپل شکایت نموده، گفته است که به دلیل عدم پشتیبانی اپل از باز گردادند آیفون از iOS 7 به iOS 6 مجبور به پرداخت 50 دلار به شخص دیگری شده تا بصورت غیررسمی و از روش‌های غیرمعقول این کار را برای او انجام دهد.

آن‌ها در شکایت خود ابراز داشته‌اند که اپل نباید نصب iOS 7 را به کاربران خود تحمیل کند. آن‌ها به این موضوع اشاره کرده‌اند که در زمان استیو جابز، اپل تلاش می‌کرد تا کاربران خود را خوشحال نگاه دارد، اما تیم کوک بیشتر به منفعت شرکت فکر می‌کند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی