facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت اپل iOS 7.0.4 و iOS 6.1.5 را برای آی‌دیوایس‌ها ارائه نمود
اپل iOS 7.0.4 و iOS 6.1.5 را برای آی‌دیوایس‌ها ارائه نمود

7ef23a30d416d14d2ab204c0c9e959d1 Mبالاخره iOS 7.0.4 نیز در صف بروزرسانی‌های اپل قرار گرفت. نسخه جدید iOS با رفع اشکالاتی جزئی در بعضی اپلیکیشن‌های اختصاصی از هم اکنون برای استفاده در تمامی‌ دستگاه‌هایی که از این نسخه پشتیبانی می‌کنند، قابل دریافت می‌باشد. همچنین برای دستگاه‌هایی همچون بعضی مدل‌های iPod Touch که قابلیت پشتیبانی از این نسخه را ندارند، اپل iOS 6.1.5 را منتشر نموده است تا بدین ترتیب آن‌ها نیز از بروزرسانی دستگاه‌هایشان بهره‌مند شوند.

 

مهمترین به روزرسانی انجام گرفته در چهارمین بروزرسانی اپل از iOS 7 عموما به رفع و رجوع باگ موجود در برنامه FaceTime که باعث قطع مکالمات بعضی کاربران می‌شد، می‌پردازد. همچنین بعضی بهبودها و به احتمال قوی، بستن حفره‌های احتمالی جیلبریک، از موارد دیگر این بروزرسانی بوده است.

برای آن‌دسته از کاربران آیپاد تاچ که دستگاه‌هایشان به iOS 7 به روز نمی‌شود، اپل iOS 6.1.5 را منتشر نموده است تا بدین ترتیب مشکل برنامه FaceTime و بهبودهای کلی در عملکرد دستگاه‌های آن‌ها نیز اعمال گردد.

 این بروزرسانی از هم اکنون در بخش تنظیمات ابزارهای اپل قابل دریافت است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی