facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت اولین جشنواره تخصصی نرم‌افزارهای موبایل
اولین جشنواره تخصصی نرم‌افزارهای موبایل

اولین جشنواره تخصصی نرم‌افزارهای موبایل ایران:چند سالیست که به لطف حضور گسترده سیستم عامل اندروید در

ایران، کسب و کاردیگری به حوزه برنامه‌نویسان ایرانی اضافه شده و آن چیزی نیست جز برنامه‌نویسی برای تلفن‌های همراه هوشمند.این حضور اگرچه پیش از آن برای سایر سیستم‌عامل‌ها نیز وجود داشت اما شاید تنها حضور یک سیستم عامل متن باز مانند اندروید توانست به آن جان بیشتری برای تحرک ببخشد.iaf2013حالا با همت جمعی از فعالان برنامه‌نویس قرار است اولین همایش تخصصی نرم‌افزارهای موبایل و موبایل وب ایران در هفدهم اسفندماه برگزار شود. آن‌طور که در وب‌سایت این همایش و در برنامه آن آمده قرار است شاهد سخنرانی جمعی از فعالان این بازار باشیم که مطمئنا برای کسانی که قصد آغاز فعالیت در این بازار و یا حضور پررنگ‌تر در آن را دارند به نظر فرصت خوبیست تا با تجربه این افراد آشنا شده و بتوانند گام‌های بعدی را مطمئن‌تر بردارند.همایش تخصصی نرم‌افزارهای موبایل و موبایل وب همچنین فرصتی برای برنامه‌نویسان موبایل است تا اپلیکیشن‌های خود را در این همایش معرفی نمایند چرا که قرار است در حاشیه این همایش تعدادی از نرم‌افزارهای برگزیده ایرانی نیز معرفی شوند. در این خصوص قرار است تمامی اپلیکیشن‌ها توسط دبیرخانه همایش مورد بررسی قرار گرفته و از بین آنها تعدادی بر اساس طراحی رابط کاربری، کاربردپذیری، کیفیت،‌ خلاقیت و … به عنوان منتخب معرفی شوند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی