facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت فروش تبلت های ۷ اینچی در سال ۲۰۱۳
فروش تبلت های ۷ اینچی در سال ۲۰۱۳

 تبلت های ۱۰ اینچی مدت زمان زیادی بازار رار در دست گرفته بودند

اما هم اکنون ذائقه مشتریان و شرکت های سازنده تغییر کرده است. براساس آمارمنتشر از سوی موسسه NPD نسبت به سال گذشته فروش تبلت های ۹٫۷ اینچی از ۷٫۴ میلیون دستگاه به ۱٫۳ میلیون دستگاه کاهش یافته است و در عوض فروش تبلت های ۷ اینچی رشد بسیار چشمگیری داشته است.
مثال بارزی که در ای زمینه وجود دارد آی پد و آی پد مینی شرکت اپل است که پس از رونمایی از آی پد مینی استقبال مشتریان از آی پد به شدت کاهش یافت و تنها دلیل این مسئه اندازه کوچکتر آی پد مینی است. در مورد محصولات اندرویدی نیز وضعیت به همین ترتیب است و تبلت های ۷ تا ۸٫۹ اینچ بر بازار تبلت غلبه کرده اند.
تبلت های شرکت های سامسونگ، ایسوس، ایسر و آمازون که در محدوده ۷ تا ۸٫۹ اینچ قرار دارند بخوبی به فروش رفتند. پیش بینی می شود از میان در سال ۲۰۱۳ فروش تبلت ها به ۲۴۵ میلیون دستگاه برسد که بیشتر این تبلت ها در اندازه های کوچک و از جمله ۷ اینجی هستند. در سال ۲۰۱۲ تعداد ۱۶۰ میلیون دستگاه تبلت به فروش رفته است

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی