facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت ابزار جدید گوشی‌های هوشمند برای رسیدن به تمرکز روانی
ابزار جدید گوشی‌های هوشمند برای رسیدن به تمرکز روانی

ابزار جدیدی برای گوشی‌های هوشمند ساخته شده که استرس‌ها را در کاربر از بین می‌برد و با بررسی

امواج مختلفی که مغز کاربر در شرایط آرامش از خود ساطع می‌کند، به او برای رسیدن به تمرکز روانی کمک می‌کند.
 این ابزار Transcend و توسط شرکت کانادایی Personal Neuro Devices ساخته شده است. به همراه این ابزار یک هدست ویژه ارایه می‌شود که قادر است کلیه فعالیت‌های الکتریکی در ناحیه پیشانی را در خود ذخیره کند.
“چاد وینوت”(Chad Veinotte) مدیر این شرکت که ماه گذشته ابزار یاد شده را ارایه کرده بود توضیح داد: «اهمیتی ندارد که شما فرآیند تمرکز روانی را به عنوان یک تمرین جسمانی یا روانی انجام می‌دهید. هر کدام از این تمرین‌ها امواج مغزی مجزایی تولید می‌کنند».
کاربران در طول انجام تمرکزهای روانی می‌توانند از این ابزار استفاده کنند و به صورت همزمان به موسیقی‌های مخصوص ارایه شده در این زمینه گوش دهند. در این زمان تصویر یک شمع روشن از طریق ابزار مربوطه روی گوشی هوشمند نمایان می‌شود و هرچه تمرین جلوتر می‌رود این شمع روشن‌تر می‌شود که البته باید توجه داشت امواج مغزی میزان شعله شمع را هدایت می‌کنند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی