facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات موبایل و تبلت رشد سرچ اینترنتی از طریق موبایل
رشد سرچ اینترنتی از طریق موبایل


رشد ۲۶ درصدی سرچ اینترنتی از طریق موبایل
این طور که نتایج حاصل از مطالعات جدید نشان می‌دهد، جست‌وجوهای اینترنتی به طور غالب در رایانه‌های شخصی انجام می‌شدند با تغییرات فراوان مواجه شده‌اند و این روزها بیشتر از دستگاه‌های موبایلی صورت می‌گیرند.

مرکز تحقیقاتی comScore برای انجام این بررسی ۳ هزار آمریکایی بزرگسال را که از جست‌وجوگرهای اینترنتی برای جست‌وجو در شرکت‌ های تجاری محلی استفاده می‌کردند، مورد بررسی قرار داد.

این طور که نتایج بررسی نشان داد، بین ماه‌های مارس تا دسامبر ۲۰۱۲ میزان جست‌وجوهای اینترنتی به وسیله تلفن‌همراه ۲۶ درصد رشد کرد. بر اساس آمار موجود در مارس سال گذشته ۱/۹۰ میلیون کاربر موبایلی در آمریکا جست‌وجوی اینترنتی انجام می‌دادند که این رقم در دسامبر گذشته به ۱/۱۱۳ میلیون نفر رسید.

همچنین گفته شد که در حوزه رایانه‌های لوحی نیز میزان جست‌وجوهای اینترنتی رشد ۱۹ درصدی را بین ماه‌های آپریل تا دسامبر ۲۰۱۲ داشت.

علاوه بر این گفته شد که در فاصله زمانی نوامبر ۲۰۱۱ تا نوامبر ۲۰۱۲ میزان جست‌وجوهای اینترنتی به وسیله رایانه‌های شخصی ۶ درصد کمتر از مدت مشابه سال قبل از آن شد.

بیشتر جست‌وجوهای اینترنتی در تلفن‌های همراه مربوط به نقش‌ های آنلاین، سیستم‌های مسیریابی رانندگی و مشخص کردن فاصله تا مقصد مورد نظر می‌شود. این در حالی است که کاربران در رایانه‌های لوحی بیشتر بر محتوا تاکید دارد و در اکثر مواقع سراغ بررسی‌ها و بازبینی‌های انجام شده توسط کاربران و تبلیغات اینترنتی می‌روند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی