facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار تعداد کاربران نسخه جدید آفیس
تعداد کاربران نسخه جدید آفیس

مایکروسافت اعلام کرده است تعداد کاربران یکی از راهکارهای پردازش ابری این شرکت که به نسخه هوم پریمیوم آفیس ۳۶۵ معروف شده است، از صد میلیون گذشته است.

  آفیس ۳۶۵ یکی از راهکارهای آفیس است که مایکروسافت آن را در فضای پردازش ابری عرضه کرده است. نسخه جدید این راهکار حدود سه ماه قبل روانه بازار شد و به آفیس ۲۰۱۳ معروف شد. بنابر اعلام مایکروسافت، این نسخه از سوی کاربران مورد استقبال زیادی واقع شده و تعداد مشترکان آن در عرض کمتر از چهار ماه از مرز یک میلیون نفر گذشته است.شرکت مایکروسافت آفیس ۳۶۵ را در نسخه‏ های متفاوتی عرضه کرده است که از آن جمله می‏توان به نسخه‏ های ویژه کاربران خانگی، دانشگاهی، اداری و نیز نسخه‏ هایی با نام‏های پروپلوس و ۲۰۱۳ اشاره کرد.آفیس ۲۰۱۳ نیز در نسخه‏های مختلفی مثل آفیس پروفشنال، آفیس استاندارد، آفیس هوم اند استیودنت (Home & Student) و آفیس هوم اند بیزینس (Home & Business) اشاره کرد.
در حال حاضر کاربرانی که مایل به استفاده از نسخه تحت پردازش ابری آفیس هستند می‏توانند با پرداخت حق اشتراک ماهیانه از این راهکار استفاده کنند. پرداخت ماهیانه این حق اشتراک‏ها به‌ویژه برای کسب و کارهای کوچک بسیار جذاب است.بر اساس این گزارش، کاربرانی که قصد استفاده از نسخه هوم پریمیوم آفیس ۳۶۵ را دارند باید سالانه ۱۰۰ دلار (یا ماهیانه ۸.۳۳ دلار) به عنوان حق اشتراک بپردازند. نسخه ویژه کاربران دانشگاهی این راهکار نیز ارزان‏تر است و کاربران دانشگاهی در آمریکا با پرداخت ۷۹.۹۹ دلار به ازای چهار سال می‏توانند از آن استفاده کنند.یکی از موفقیت‏های مایکروسافت در زمینه بازاریابی نسخه هوم پریمیوم آفیس ۳۶۵ این است که در مقایسه با راهکارهای پردازش ابری دیگر رقبا در مدت بسیار کمتری توانسته یک میلیون کاربر جذب کند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی