facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار مایکروسافت 600 فروشگاه تاسیس می کند
مایکروسافت 600 فروشگاه تاسیس می کند

مایکروسافت با همکاری کمپانی best buy بیش از 600 فروشگاه در امریکا و کانادا ایجاد می کند. گفته می شود 500 فروشگاه داخل خاک امریکا و 105 فروشگاه نیز در کانادا تا ماه سپتامبر امسال افتتاح خواهد شد.

طبق برنامه ریزیهای انجام شده با شراکت best buy فروشگاهای خرده فروشی محصولات نرم افزاری و سخت افزاری مایکروسافت در فروشگاه های best buy و نیز Future توزیع می شود.
قرار است در مکانهای مورد نظر 1900 فوت مربع به مایکروسافت اختصاص داده شود. همچنین قرار است 1200 فروشنده best buy با تی شرت آبی رنگ، برای فروش محصولات مایکروسافت، توسط این کمپانی آموزش داده شوند. در ضمن بازاریابی مشتریک نیز توسط دو کمپانی انجام می شود.این اولین بار نیست که best buy با شرکایی مانند مایکروسافت همکاری می کند و فروش محصولات اپل و در آینده فروش محصولات سامسونگ نیز از این دست است.در نهایت برنده این شراکت، best buy است که با کشاندن محصولات کمپانی های بزرگی مانند اپل و مایکروسافت سعی در بزرگ کردن حجم و توانایی های فروش خود به عنوان برند شریک، دارد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی