facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار نرم‌افزار کاربردی برپایه سیستم‌ عامل بومی
نرم‌افزار کاربردی برپایه سیستم‌ عامل بومی

دانشگاه تهران و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای انجام دو پروژه تحقیقاتی بعد از ظهر امروز در محل سازمان مرکزی دانشگاه تهران با یکدیگر قرارداد تحقیقاتی – کاربردی امضا کردند.

دانشگاه تهران با نمایندگی دکتر رهبر - رییس دانشگاه - و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با نمایندگی دکتر نامی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - جهت انجام دو پروژه تحقیقاتی «تولید محصولات نرم افزاری کاربردی بر پایه سیستم‌ عامل بومی زمین برای شرکت‌های دانش بنیان » و «امنیت رایانش ابری » با یکدیگر قرارداد منعقد کردند.مدت اجرای این قرارداد جمعا به مدت یک سال از زمان امضای تفاهم نامه است که در صورت نیاز و موافقت طرفین قابل تمدید خواهد بود.
اعتبار این دو قرارداد نیز مجموعا 20 میلیارد ریال است که در فازهای جداگانه برای هر قرارداد خواهد بود.معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هم با یکدیگر توافق نامه همکاری درجهت ارتقای توانمندی‌های فناورانه و تجاری سازی فناوری های بومی و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان منعقد کرده‌اند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی