facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار نرم‌افزار کاربردی برپایه سیستم‌ عامل بومی
نرم‌افزار کاربردی برپایه سیستم‌ عامل بومی

دانشگاه تهران و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای انجام دو پروژه تحقیقاتی بعد از ظهر امروز در محل سازمان مرکزی دانشگاه تهران با یکدیگر قرارداد تحقیقاتی – کاربردی امضا کردند.

دانشگاه تهران با نمایندگی دکتر رهبر - رییس دانشگاه - و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با نمایندگی دکتر نامی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - جهت انجام دو پروژه تحقیقاتی «تولید محصولات نرم افزاری کاربردی بر پایه سیستم‌ عامل بومی زمین برای شرکت‌های دانش بنیان » و «امنیت رایانش ابری » با یکدیگر قرارداد منعقد کردند.مدت اجرای این قرارداد جمعا به مدت یک سال از زمان امضای تفاهم نامه است که در صورت نیاز و موافقت طرفین قابل تمدید خواهد بود.
اعتبار این دو قرارداد نیز مجموعا 20 میلیارد ریال است که در فازهای جداگانه برای هر قرارداد خواهد بود.معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هم با یکدیگر توافق نامه همکاری درجهت ارتقای توانمندی‌های فناورانه و تجاری سازی فناوری های بومی و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان منعقد کرده‌اند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی