facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار Avira و ایرادات عجیب
Avira و ایرادات عجیب

برخی کاربران ضدبدافزار Avira Internet Security از دیروز تنها در صورتی می‌توانند از مرورگرهای خود استفاده کنند که این نرم‌افزار امنیتی را غیرفعال کرده باشند. شرکت Avira در این زمینه اظهار داشت که برخی از مشتریان این شرکت از دیروز پیغام خطای(Data structure error) یا خطای ساختاری داده‌ها را مشاهده می‌کنند که در حال حاضر تنها راه برطرف کردن این مشکل پاک کردن نرم‌افزار و نصب مجدد آن است.

با وجود این کاربران محصولات این شرکت در وبگاه آن اعلام کرده‌اند که علی‌رغم نصب مجدد باز هم برخی از این مشکلات هم‌چنان به قوت خود باقی هستند. برای مثال فعال کردن امکان پشتیبانی از پروتکل IPv6 و یا امکان امنیتی Drive-by مرورگرها را دچار مشکل می‌کند.به نظر می‌رسد این مشکل ریشه در جاوا و به‌خصوص نسخه‌ی جدید آن یعنی نسخه‌ی ۷ جاوا دارد که در رایانه‌ها نصب شده است.در حال حاضر تنها راه غیرفعال کردن امکان محافظت از مرورگر در این ضدبدافزار است. تا کنون این مشکل برای مرورگرهای کروم، اوپرا و نیز مرورگر فایرفاکس گزارش شده است.نرم‌افزار دریافت و ارسال رایانامه‌ی Thundrbird از این مشکل تأثیر گرفته‌ است. شرکت Avira همچنین به صورت رسمی اعلام کرده است که سپر محافظ اینترنتی ضدبدافزار این شرکت Avira Web Protection هم با نسخه جدید کروم یعنی نسخه‌ی ۲۸ این مرورگر ناسازگار است و این مشکل همچنان در دست بررسی است.ریشه‌ی این مشکلات همچنان ناشناخته است اما این احتمال وجود دارد که این مشکل تنها به دلیل به‌روز‌رسانی یک امضای دیجیتالی که امری کاملاً عادی‌است رخ داده باشد. همچنین احتمال ارتباط این مشکلات با اقدام اخیر شرکت Avira در اجبار کاربران به جایگزینی نسخه‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ با نسخه‌ی ۲۰۱۳ کاملاً منتفی به نظر می‌رسد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی