facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار WhatsApp در iOS رایگان نخواهد بود
WhatsApp در iOS رایگان نخواهد بود

اپلیکیشن WhatsApp یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های پیام رسانی و چت است. اما آپدیت جدید این اپلیکیشن در سیستم های iOS موجب شد که این اپلیکیشن از حالت رایگان خارج شود .

کاربران سیستم های iOS باید سالانه مبلغ یک دلار برای استفاده از این اپلیکیشن پرداخت نمایند. براساس اعلام شرکت سازنده این اپلیکیشن ، کاربران در سال اول از این اپلیکیشن رایگان استفاده خواهند کرد اما از سال دوم به بعد لازم است سالانه مبلغ یک دلار پرداخت شود تا بتوانند از سرویس های این اپلیکیشن استفاده کنند. البته در طی سال های بعد به این مبلغ نیز افزوده خواهد شد و کاربران باید مبالغ بیشتری پرداخت کنند.این مسئله موجب نارضایتی بسیاری از کاربران شده است. طراحان WhatsApp اعلام کردند به زودی این اپلیکیشن برای سیستم های اندرویدی نیز غیر رایگان خواهد شد. این اپلیکیشن ۲۵۰ میلیون کاربر دارد که از تعداد کاربران توییتر بیشتر است اما اجرای سیستم جدید پولی موجب کاهش تعداد کاربران این اپلیکیشن خواهد شد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی