facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار برنامه‌ آپلود ویدئو برای ویندوز فون۸
برنامه‌ آپلود ویدئو برای ویندوز فون۸

نوکیا برنامه جدیدی را برای کاربران ویندوز فونی البته نسخه ۸ آن معرفی کرد که با استفاده از آن می‌توانند محتوای ویدئویی مورد نظرشان را در یوتیوب بارگذاری کنند.

نوکیا برنامه کاربردی را معرفی کرد که به کاربران لومیای آن اجازه می‌دهد، برای یوتیوب ویدئو آپلود کنند. در حالی که این برنامه کاربردی اجازه دانلود رایگان تا سقف یک مگابایت را به کاربرانش می‌دهد اما به نظر می‌رسد که این مجوز تنها برای لومیا ۱۰۲۰ که لقب خوشنامی را در ویندوز فون‌۸ها یدک می‌کشد، امکان‌ پذیر باشد.البته در توضیحی که روی سیاست‌ های این برنامه قید شده، آمده که این نرم‌افزار برای کلیه ویدئوهای موجود بر روی نسخ ویندوز فون۸ بکار می‌رود. از امکاناتی که برای این برنامه کاربردی در نظر گرفته شده، به روزرسانی کهربایی است که امکانات ویژه‌ای را می‌تواند برای دوربین گوشی‌های این رده لحاظ کند.به عنوان مثال هر زمان که این نسخه آپدیت برای لومیا ۹۲۵ نیز عرضه شود، این گوشی قابلیت استفاده از این برنامه کاربردی اشتراک محتوای ویدئویی را خواهد داشت.کاربران این سری از گوشی‌های نوکیا به راحتی می‌توانند با فیلم‌برداری محیطی و البته در حجم کم، محتوای مورد نظرشان را از طریق وای‌ فای و اتصال به شبکه در یوتیوب آپلود کنند و بین دوستان‌شان به اشتراک بگذارند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی