facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار ورژن جدید اپلیکیشن اینستاگرم
ورژن جدید اپلیکیشن اینستاگرم

تا کنون ورژن های مختلفی از اینستاگرم برای ویندوز فون ها عرضه شده است.جدیدترین اپلیکیشن اینستاگرم که وارد فروشگاه ویندوز فون شده است WLC Gram نام دارد.

کاربران تنها ۹ ساعت از این اپلیکیشن رایگان استفاده می کنند و سپس باید مبلغ ۹۹ سنت پرداخت کنند تا از خدمات این اپلیکیشن برخوردار شوند. برای استفاده از این اپلیکیشن کاربران باید یک حساب کاربری اینستاگرم افتتاح کنند. پس از گرفتن عکس و فرستادن آن به این اپلیکیشن فیلترهای زیادی برای تصاویر می توان استفاده کرد همچنین تصاویر آپلود شده توسط دوستان خود را نیز مشاهده می کنید.همچنین می توان صفحات کاربری دیگر افراد را نیز در این اپلیکیشن جستجو کرد و تصاویر آن ها را مشاهده کرد، برای آن ها کامنت گذاشت یا گزینه لایک را انتخاب نمود. یکی دیگر از مشخصات این اپلیکیشن این است که می توان تصاویر را از این طریق در فیس بوک و توییتر اشتراک گذاری کرد. عملکرد این اپلیکیشن شباهت بسیار زیادی به اپلیکیشن اصلی اینستاگرم دارد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی