facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار وصله‌های تازه مایکروسافت برای آفیس
وصله‌های تازه مایکروسافت برای آفیس

مایکروسافت قصد دارد ۱۳ بولتن امنیتی را برای برطرف کردن ۴۷ آسیب پذیری در برنامه‌ها و نرم افزارهای مختلف خود عرضه نماید.

از میان این بولتن‌ها ۴ مورد درجه بندی بسیار مهم دارند.به گزارش ایران نت، مایکروسافت از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون ۷۹ بولتن عرضه کرده که نسبت به مدت مشابه در سال قبل که ۶۲ بولتن عرضه شده بود، افزایش قابل توجهی یافته است.از جمله آسیب‌ پذیری‌های خطرناک شناسایی شده مربوط به برنامه Outlook مایکروسافت است که اجرای کدهای مخرب را از راه دور بر روی رایانه فرد قربانی ممکن می‌کند. همچنین وصله‌های مهمی برای Internet Explorer نیز عرضه شده است ویندوز سرور هم از جمله محصولاتی است که برای آن وصله‌هایی عرضه شده تا از انجام حملات موسوم به DOS در سرویس Lightweight Directory در بخش Active Directory جلوگیری شود. در بولتن MS13-067 وصله‌ای بسیار مهم برای برنامه SharePoint عرضه شده است.برنامه‌های Access و Excel، FrontPage که همگی زیرمجموعه برنامه آفیس هستند، از جمله برنامه‌هایی هستند که برای آنها وصله‌های امنیتی عرضه شده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی