facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار ادغام ویندوزفون و ویندوز RT تا دو سال آینده
ادغام ویندوزفون و ویندوز RT تا دو سال آینده

winیکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر با نام کاربری MSFTend پستی را در صفحه خود منتشر نموده که بر اساس آن مایکروسافت قصد دارد تا دو سال آینده ویندوزفون و ویندوز RT را با یکدیگر ادغام کند. در ادامه با زومیت همراه باشید.
این توییت، با اشاره به تری مایرسون (Terry Myerson) که اخیرا به ریاست بخش سیستم‌های عامل مایکروسافت نایل شده، اعلام کرده که مایرسون قصد دارد تا دو سال آینده، ویندوزفون و ویندوز RT را به آهستگی در یکدیگر ادغام کند.


بر همین اساس، نسخه بروز رسانی شده این محصول، قرار است سه بار در هر سال عرضه گردد.
پیش از این نیز شایعاتی درمورد یکپارچه‌سازی فروشگاه ویندوزفون و ویندوز ۸ شنیده بود.
سؤالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که با ادغام این دو سیستم‌عامل، آیا رابط‌‌های کاربری نیز با هم ادغام خواهند شد یا مایکروسافت قرار است اینترفیس‌های مختلفی برای دستگاه‌هایی با اندازه‌های متفاوت داشته باشد؟
انتشار این نوع شایعات و انتصاب مایرسون، نشان‌دهنده اهمیت‌ بیش از پیش پلت‌فرم تلفن‌های همراه برای مایکروسافت است.
در حالیکه که امروزه کاربران کارهای خود را به کمک رایانه‌ و لپ‌تاپ انجام می‌دهند، اما اغلب ترجیح می‌دهند آن‌ها را از طریق تلفن‌های هوشمندشان پیگیری کنند، گرایشی که می‌تواند برای شرکتی همچون مایکروسافت خطرناک باشد. چرا که در حال حاضر مایکروسافت قدرتمندترین شرکت تولیدکننده رایانه‌های رومیزی و نرم‌افزارهای مرتبط با آن محسوب می‌شود.
شما چه فکر می‌کنید؟ آیا مایکروسافت درصدد ادغام ویندوزفون و ویندوز RT و حضور مؤثرتر در بازار تلفن‌های هوشمند است؟

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی