facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار با یک اکانت چندین این‌باکس داشته باشید
با یک اکانت چندین این‌باکس داشته باشید

microsoft-outlook-comسرویس ایمیل مایکروسافت موسوم به Outlook.com علاوه بر آغاز موفقیت‌آمیزی که داشت، روز به روز نیز ویژگی‌های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

مایکروسافت همچنان به آپدیت سرویس آوت‌لوک ادامه می‌دهد و علاوه بر اضافه کردن قابلیت پشتیبانی از پروتکل IMAP اکنون قابلیت جدیدی موسوم به « + مستعار » را نیز برای کاربران فراهم کرده است. طریقه کار با « + مستعار » این‌گونه است:

تصور کنید آدرس ایمیل شما این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید است، و می‌خواهید در سایتی ثبت‌نام کنید که برای کاربران خود ایمیل تبلیغاتی ارسال می‌کند. اگر شما تمایلی به دریافت این ایمیل‌های تبلیغاتی ندارید، کافی است هنگام ثبت‌نام در سایت مورد نظر، آدرس ایمیل خود را مثلاً abc+این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید وارد کنید. به این ترتیب می‌توانید به آوت‌لوک بگویید تا ایمیل‌های ارسالی به abc+این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید را مستقیماً در یک پوشه دلخواه شما ذخیره کند و یا حتی به محض دریافت این ایمیل‌ها را حذف نماید.

هر کلمه یا حتی عبارت دیگری را نیز می‌توانید پس از + قرار دهید؛ البته به شرط آن‌که قوانین این کار را رعایت کنید. ضمناً اگر برای یک نام مستعار قانونی در آوت‌لوک تعریف نکرده باشید، ایمیل‌های ارسالی به آن نام مستعار در پوشه این‌باکس شما نمایش داده می‌شوند.

ویژگی « + مستعار » همچنین با نام‌های دومین دیگری هم که توسط سرویس آوت‌لوک ارائه می‌شوند، کار می‌کند. ویژگی « + مستعار » را نباید با ویژگی نام‌های مستعار عادی اشتباه گرفت که در صفحه «تنظیمات بیش‌تر ایمیل» آوت‌لوک قابل تنظیم است. نام‌های مستعار عادی هم اجازه دریافت ایمیل و هم اجازه ارسال ایمیل را به کاربر می‌دهند، در حالی که « + مستعار » تنها درباره ایمیل‌های دریافتی کاربرد دارد. به هر حال، این ویژگی جدید امکان بسیار جالبی است و مسلماً به درد بسیاری از کاربران سرویس آوت‌لوک خواهد خورد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی