facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار نبض بازار را در دست داشته باشید
نبض بازار را در دست داشته باشید

com.hamrahyar.nabzebazaarهزینه کردن برای تهیه اسباب و لوازم زندگی، امری اجتناب ناپذیر است. اکثر ما به لوازم دیجیتالی توجه ویژه ای میکنیم و همواره سعی در خرید بهترین آنها داریم.

بدون تردید برای شما هم، مسئله قیمت اینگونه وسایل اهمیت دارد و علاوه بر اینکه تلاش میکنید لوازمی با بهترین کیفیت تهیه نمایید، تمایل دارید هزینه کمتری نیز بپردازید. آگاهی از تمام برندها و مشخصات و قیمت هرکدام از محصولاتشان، مستلزم تحقیق گسترده درمورد آنهاست که باید زمان زیادی صرف این کار شود.

 

در این راه، تلفن همراه میتواند دستیار خوبی برای صرفه جویی در وقت باشد و بهترین نتیجه را به شما نشان دهد. حتما از خودتان میپرسید چنین امری چگونه میسر میگردد؟

درپاسخ این سوال باید گفت، اپلیکیشن های بسیاری جهت اطلاع رسانی درخصوص این موضوع طراحی شده اند و نکته جالبتر اینکه اکثر آنها رایگان هستند. برای نمونه میتوانیم به برنامه اندرویدی “نبض بازار” اشاره کنیم که کاربران را در یافتن محصولات دیجیتالی موردنظرشان یاری میکند.

اپلیکیشن نام برده علاوه بر نمایش مشخصات و قیمت کالاهای دیجیتالی، اطلاعاتی نیز راجب به خودرو به شما نشان میدهد.

شرح کامل امکانات این برنامه را میتوانید در سایت AppReview و نقد و بررسی انجام گرفته درمورد آن، مشاهده کنید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی