facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار نرم افزار قفل شدن اجباری تلفن همراه در صورت نخوابیدن کاربر!
نرم افزار قفل شدن اجباری تلفن همراه در صورت نخوابیدن کاربر!

182-11محققان برنامه نرم افزاری جدیدی را طراحی کرده اند که در زمان تعیین شده برای خواب، تلفن همراه کاربر را به مدت دو ساعت قفل می کند.

به گزارش سرویس فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نرم افزار «می خواهم زودتر بخوابم» (I want to sleep early) با هدف توجه به سلامت کاربران تلفن همراه و سایر گجت های دیجیتال طراحی شده است.

 

کاربر در ابتدا ساعت مشخصی را تعیین می کند؛ تلفن همراه با رسیدن به این ساعت هر پنج دقیقه یکبار زنگ هشداری را به صدا در می آورد و از کاربر می خواهد که دکمه خواب (sleep) را بر روی صفحه نمایش فشار دهد.

با فشار دادن این دکمه، تلفن همراه به مدت دو ساعت قفل می شود و کاربر دیگر قادر به استفاده از دستگاه خود نخواهد بود.

هدف از طراحی این برنامه نرم افزاری، جلب توجه کاربران جوان بویژه دانشجویان به حفظ سلامتی، خواب مناسب و به موقع اعلام شده است که می تواند حتی به حل مشکل استفاده از تلفن همراه در بستر خواب نیز کمک کند.

این نرم افزار از ماه آگوست (مرداد ماه) برای گجت ها با سیستم عامل اندروید عرضه شده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی