facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار ویندوز فونی‌ها قادر به آپلود فیلم با اینستگرام نیستند
ویندوز فونی‌ها قادر به آپلود فیلم با اینستگرام نیستند

ویندوز فونی‌ها قادر به آپلود فیلم با اینستگرام نیستنداینستگرام سرانجام نسخه بتای نرم‌افزار خود را برای ویندوز فون۸ هم معرفی کرد که تنها آپلود فیلم در آن دیده نشده است. سرویس اشتراک‌ گذاری تصاویر فیس‌ بوک سرانجام برای پلتفرم‌های ویندوز فون۸ هم معرفی شد.

 

این سرویس هرچند در نسخه بتا عرضه شده اما به جز فقدان آپلود فیلم ویدئویی، تمامی امکانات و فیلترهای تصویر را دارد و کاربران ویندوز فون۸ می‌توانند مانند سایر کاربران گوگل و اپل از این سرویس استفاده کنند.

کاربران ویتدوز فون از این پس به راحتی می‌توانند، عکس‌های خود را در سرویس‌های دیگر توئیتر و تامبلر نیز به راحتی آپلود کنند و دیگر نیازی نیست از برنامه‌هایی استفاده کنند که مجوزهای قدرتمندی برای انتشار ندارند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی