facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار یادگیری نکات آموزشی اپلیکیشن Memrise
یادگیری نکات آموزشی اپلیکیشن Memrise

Memriseاپلیکیشن جدیدی به نام Memrise برای سیستم عامل های اندروید و iOS عرضه شده که دارای قابلیت های بسیار زیادی است.
این اپلیکیشن رایگان دارای بخش های آموزشی مختلفی است که هر یک با عنوان جداگانه ای مشخص شده اند. این عنوان ها عبارتند: از زبان آموزی ، جغرافیا و ریاضی به همراه آزمون های استاندارد. یکی از مهمترین ویژگی های این اپلیکیشن این است که برای یادگیری و به خاطر سپردن نکات آموزشی از تکنیک های بصری استفاده کرده تا مفاهیم بهتر درک شوند.

 

در این اپلیکیشن مطالبی که کاربر در طی روزهای گذشته فراگرفته مدام به شیوه های مختلف تکرار می شوند تا فرد مطالب را فراموش نکند. در بخش زبان آموزی زبان های مختلفی از جمله انگلیسی ، چینی ، فرانسه و بسیاری زبان های مطرح دیگر وجود دارند که کاربر می تواند هم زمان چند زبان را نیز یاد بگیرد.

زمان خاصی بای یادگیری وجود ندارد و کاربر هر زمان که بخواهد می تواند از اپلیکیشن استفاده کند و از طریق آزمون های آن میزان یادگیری خود را مورد سنجش قرار دهد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی