facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار اولین نسخه ویندوز ۷ بازنشسته می‌شود
اولین نسخه ویندوز ۷ بازنشسته می‌شود

شرکت مایکروسافت به مشتریان خود یادآوری کرده است که از نهم آوریل سال جاری به پشتیبانی خود از اولین نسخه

ویندوز ۷که به آر تی‌ ام (RTM)مشهور است، پایان خواهد داد.نسخه آر تی ‌ام اولین نسخه از ویندوز ۷ بود که سه سال قبل وارد بازار شد و حالا مایکروسافت تصمیم گرفته است پشتیبانی خود از آن را از نهم ماه آوریل سال جاری متوقف کند.بنا بر اعلام مایکروسافت، از ماه آوریل امسال به بعد نسخه سرویس پک ۱ ویندوز ۷ تنها نسخه رسمی این سیستم عامل خواهد بود که از آن پشتبانی خواهد کرد.سیاست رسمی شرکت مایکروسافت این است که ۲۴ ماه بعد از عرضه اولین سرویس پک هر ویندوز به پشتیبانی از اولین نسخه این سیستم عامل خاتمه می‌دهد.سرویس پک ۱ ویندوز ۷ نیز در اواخر فوریه سال ۲۰۱۱ وارد بازار شد و حالا که ۲۴ ماه از آن زمان گذشته است، مایکروسافت قصد دارد اولین نسخه ویندوز ۷ را بازنشسته کند.بر اساس این گزارش، اگر چه مایکروسافت قصد دارد از اوایل ماه آوریل امسال به پشتبانی خود از نسخه اول سیستم عامل ویندوز ۷ پایان دهد، اما پشتیبانی‌های خود از خود سیستم عامل ویندوز را تا ۱۳ ژانویه سال ۲۰۱۵ ادامه خواهد داد.عدم پشتیانی از نسخه آر تی ‌ام ویندوز ۷ بدین معنا است که این نسخه از دهم آوریل هیچ بسته به روز رسانی شده امنیتی و غیرامنیتی دریافت نخواهد کرد.گفتنی است ویندوز ۷ یکی از موفق‌ترین نسخه‌های سیستم عامل ویندوز مایکروسافت است که بنا بر برخی برآورد‌ها هم اکنون بر روی 5. 48 درصد از رایانه‌های شخصی تحت ویندوز نصب شده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی