facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار اطلاعیه مایکروسافت:دارندگان ویندوز۷
اطلاعیه مایکروسافت:دارندگان ویندوز۷

دارندگان ویندوز 7 برای ادامه دریافت وصله های امنیتی باید تا قبل از 9 آوریل 2013

سیستم خود را به سرویس پک یک مجهز کرده باشند .در جدول بسیار مهم ارائه شده از سوی مایکروسافت زمان و تاریخ عرضه، دریافت پشتیبانی کامل و پشتیبانی وصله های امنیتی مبتنی بر سرویس پک برای صاحبان ویندوز 7 منتشر شده و به دارندگان ویندوز 7 RTM نیز گفته شده پشتیبانی را از دست داده اند.(ویندوز RTM یا  Release To Manufacturing نسخه اولیه قبل از نهایی است تا کاربرن آنرا دیده و مشکلات فنی و ظاهری آنرا گزارش کنند)همان طور که در جدول مشاهده می کنید، مهمترین نکته دارندگان ویندوز 7 بدون سرویس پک است که اگر سریعا اقدام به نصب سرویس پک نکنند، دیگر نمی توانند وصله های امنیتی مایکروسافت را دریافت کنند.همچنین به دارندگان نسخه های انترپرایز و home basic نیز پینشهاد داده شده تا سریعتر ویندوز خود را به 8 به روز رسانی کنند.طبق جدول تاریخ 13 ژانویه 2015 نشان می دهد که تا آن زمان پشتیبانی عمده از دارندگان ویندوز 7 دارای سرویس پک 1 همچنان ادامه خواهد یافت و البته قرار نیست سرویس پک دو نیز تا آن زمان عرضه شود ولی هم پشتیبانی امنیتی هم از طریق تلفن را تا 2015 خواهند داشت.

بنابراین تا 2015 مایکروسافت برای دارندگان ویندوز 7 سرویس پک جدیدی نخواهد داشت و فقط وصله ها را به صورت خودکار برای نصب به کامپیوترها ارسال خواهد کرد.زمان انقضا برای پشتیبانی عمده و کلی از ویندوز 7 نیز مشخص شده و طبق جدول ژانویه 2020 خواهد بود.تمام تاریخ های موجود در جدول که 4/9/2013 است نیز بدان معناست که دارندگان ویندوز 7 بدون سرویس پک، از این تاریخ به بعد هیچ پشتیبانی دریافت نخواهند کرد.کسانی هم که ویندوز 7 با سرویس پک 1 را 22 فوریه 2011 به بعد خریده اند نیز 2 سال بیشتر از بقیه پشتیبانی به صورت اختصاصی دریافت خواهند کرد.کاربرانی هم که از روی کیت، در سال 2009 ویندوز 7 را نصب کرده اند فقط تا 2015 پشتیبانی خواهند شد.همانطوری که می دانید اولین سرویس پک عمده ویندوز 7 در تاریخ 22 فوریه 2011 عرضه شد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی