facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار دانلود کنید:فیدلی به جای گوگل ریدر
دانلود کنید:فیدلی به جای گوگل ریدر

استقبال از سرویس فیدلی بعد از اینکه گوگل اعلام کرد گوگل ریدر را خاموش می کند با افزایش بی

سابقه ای روبرو شده و در کمتر از 48 ساعت بیش از 500 هزار کاربر، ثبت نام کرده اند.فیدلی سرویسی شبیه گوگل ریدر است و به صورت پلاگین به مرورگرهایی مانند موزیلا و سافاری وصل شده و خبرخوانی می کند.فیدلی در حرکتی دیگر اعلام کرد کاربران گوگل ریدر می توانند RSS خود را از گوگل ریدر به فیدلی منتقل کرده و به اصطلاح import/export کنند.گفتنی است برای این کار فقط باید داخل ایمیل جی میل لاگین کردهو با باز کردن فیدلی، همه چیز به صورت خودکار از گوگل ریدر به فیدلی منتقل می شود.البته باید این کار را قبل از اول جولای و زمانی که گوگل ریدر خاموش می شود، انجام دهید.خواندن اخبار به صورت مجله ای و یا به صورت Card و تنظیم ورودی خبر و .. از دیگر ویژگی های فیدلی است که باعث جذابیت این سرویس برای کاربرانی شده که از گوگل ریدر به این سرور مهاجرت می کنند.فیدلی همچنان اعلام کرده ظرف 30 روز آینده سرویس خود را با آیتم های جدیدتر به روز می کند.یکی از دلایل حمله مردم برای استفاده از سرویس فیدلی به جای گوگل ریدی این است که فیدلی خدمات مشابه گوگل ریدر داشته و پهنای باند خود را 10 برابر افزایش داده تا سرویس های خود را مانند گوگل ریدر عرضه کند.همزمان اکانت جی میل را نیز باز کنید تا سینک و سازگاری RSS به طور خودکار انجام گردد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی