facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار فصل جدیدی برای اندی روبین؟
فصل جدیدی برای اندی روبین؟


پایانی بر آندروید؟ فصل جدیدی برای اندی روبین؟
بعد از یک دهه اندی روبین از ریاست بر آندروید کنار گذاشته شد.

در حرکتی که به تعویض مهره‌ها توسط لری پیج تعبیر شده، اندی روبین رهبر تیم سیستم عامل آندروید صندلی ۱۰ ساله خود را به ساندر پیچای مدیر بخش گوگل کروم داده است.

در طول این سال‌ها تیم آندروید به رهبری اندی روبین به‌عنوان مغز گوگل در قسمت ابزارهای موبایل به سایر کمپانی‌ها سرویس داده است.

گفته می شود هدف لری پیج از این کار ادغام آندروید و گوگل کروم بعنوان یک سیستم عامل جدید است تا بتواند هم روی تبلت ها و گوشی های هوشمند و هم لپ‌تاپ‌ها و کروم بوک‌ها آنرا پیاده سازی کنند.

البته برخی می گویند قدرت ساندر بیشتر شده و اندی روبین که ده سالی است از ابتدا با آندروید بوده و آنرا ساخته است، اینک باید زیر نظر ساندر کار کند.

آن طوری که لری پیج در وبلاگ خود نوشته، اندی روبین پذیرفته است تا وارد دنیای جدیدی از فعالیت در گوگل شود!

یکی دیگر از حدس‌ها این است که اندی روبین به پروژه گوگل ایکس منتقل شود، پروژه گوشی هوشمندی که قرار است موتورولای گوگل آنرا بسازد و یا حتی او را مسئول فناوری ابزارهای پوشیدنی مانند گوگل گلس کند!

لری پیج با افتخار در وبلاگ خود امروز گفت ۷۵۰ میلیون دستگاه در جهان با آندروید کار می کند و روزانه ۱.۵ میلیون ابزار متصل به آندروید، در دنیا فعال می‌شوند. همچنین ۲۵ میلیارد اپ از روی گوگل پلی دانلود شده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی