facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار اپلیکیشن امنیت جاده در دست رانندگان
اپلیکیشن امنیت جاده در دست رانندگان


مقامات امنیت جاده در آمریکا به تازگی نرم افزار تلفن همراه جدیدی را راه اندازی کرده اند که می تواند به کاربر تلفن هوشمند دسترسی واقعی از اطلاعات ایمنی خودرو بدهد.

این اپلیکیشن که “SaferCar” (خودروی ایمن ) نام دارد، آخرین اطلاعات از ایمنی خودرو را مستقیما به کاربر انتقال می دهد از این رو کاربر می تواند به درستی خودروی مورد علاقه خریداری کند.

این نرم افزار توسط یکی از زیرمجموعه های وزارت حمل و نقل آمریکا راه اندازی و بر روی وب سایت این سازمان قرار داده شده است.

این اپلیکیشن می تواند به کاربران اطلاعیه و هشدارهای ایمنی جاده را به صورت به روز شده بدهد و کاربر می تواند میزان آزمون تصادف خودرو را دیده، اطلاعات ایمنی و فراخوان ها را دریافت کرده، میزان شکایت از خودرو را مشاهده کند و راهنمای نصب صندلی ویژه کودک را دریافت کند.

در حال حاضر میلیون ها نفر براساس همین اطلاعات، در مورد خودرویی که قرار است خریداری کنند تصمیم می گیرند از این رو سازندگان این سیستم قصد دارند این اطلاعات را بر روی وب سایت خود قرار دهند تا به مشتریان اطلاع رسانی کنند.

در حال حاضر این اپلیکیشن فقط برای دارندگان تلفن های هوشمند اپل در دسترس است اما به زودی نسخه این نرم افزار بر روی تلفن های هوشمند اندروید نیز قابل اجرا خواهد بود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی