facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار اپلیکیشن جیمیل iOS بروز شد
اپلیکیشن جیمیل iOS بروز شد

اپلیکیشن جیمیل iOS بروز شد، امکان حرکت بین پیام‌ها از طریق لمس صفحه از یک سمت به سمت دیگر میسر گردید.

گوگل نسخه 2.1 اپلیکیشن جیمیل برای iOS را منتشر کرد و یکی از مواردی که مدت‌ها است کاربران به دنبال آن بودند را به جیمیل اضافه کرد. در Gmail 2.1 شما می‌توانید بدون نیاز به بازگشتن به صفحه مربوط به صندوق پستی و زمانی که در حال مشاهده یک نامه هستید تنها با لمس صفحه و حرکت دست از یک سمت به سمت دیگر بین ایمیل‌های موجود در صندوق پستی خود حرکت کنید.
گوگل در نسخه 2.1 جیمیل، مشکلات گزارش شده در نسخه 2 را مرتفع نموده و علاوه بر آنها، امکان حرکت بین نامه از طریق لمس صفحه را میسر کرده است، درست شبیه قابلیتی که پیش از این در جیمیل تحت اندروید نیز وجود داشت. به این ترتیب حرکت بین نامه‌ها که بسیاری از کاربران نسبت به آن شکایت داشتند در جیمیل iOS مرتفع شده است.
گوگل علاوه بر این چند تغییر مثبت دیگر را نیز اعمال نموده تا حرکت بین قسمت‌های مختلف برنامه آسان‌تر شود. به عنوان مثال در نسخه جدید جیمیل شما راحت‌تر می‌توانید چند پیغام را انتخاب کنید، دکمه‌های مربوط به حذف و آرشیو نامه‌ها نیز در منوی بالا جای گرفته‌اند. این منو دارای قابلیت‌های دیگر مانند برچسب‌گذاری، انتقال نامه‌ها به پوشه‌های مختلف نیز می‌باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

2 Votes5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی