facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار برنامه بازگرداندن اطلاعات آیفون
برنامه بازگرداندن اطلاعات آیفون

اگر تصاویر زیبای خود را به دلایلی از روی آیفون خود پاک کرده اید ونمی دانید چگونه بازیابی کنید، بهتر است

از این نرم افزاری که معرفی می کنیم استفاده کنید.برنامه winAVI مخصوص بازگرداندن اطلاعات از روی آیفون است و به وسیله این برنامه می توانید اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنید.بازگرداندن تصاویر پاک شده و نیز دفترچه تماس در این نسخه قابل دانلود قابل دسترسی است.با همه نسخه های ویندوز سازگار بوده روی اغلب آنها کار می کند.به طور خودکار جستجو کرده و فایل ها را دسته بندی می کند.قبل از بازیابی تصاویر و سایر اطلاعات قابل مشاهده در حالت پریویو است.بازیابی اطلاعات دفترچه تماس به صورت .vcf خواهد بود.فایل های بازیابی شده به صورت A to Z دسته بندی می شوند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

5 Votes4.85 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی