facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت یاهو، اپلیکیشن روزانه Astrid را خرید
یاهو، اپلیکیشن روزانه Astrid را خرید

زمانی که مریسا میر سمت مدیریت عامل یاهو را قبول کرد، اعلام نمود که قصد دارد شرکت‌های کوچک را برای رسیدن به اهداف مورد نظر خود را تصاحب نموده و به مجموعه یاهو اضافه کند.

 یکی از بخش‌های که در زمان مدیریت او توجه ویژه‌ای به آن شده، موبایل است. یاهو چندی پیش ساملی را خریداری کرد که از فناوری آن در اپلیکیشن جدید موبایل خود استفاده نمود و حالا گزارش شده که این کمپانی اینترنتی نسبت به تصاحب نرم افزار Astrid که یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های To-Do برای اندروید و iOS به شمار می‌رود، اقدام نموده است.
جان پاریس، بنیان‌گذار استرید اذعان داشته که اپلیکیشن آنها بیش از 4 میلیون بار در اندروید و iOS دانلود شده است. اما او به تعداد کاربران فعال سرویس خود اشاره‌ای نکرده است. هنوز یاهو دقیقا اعلام ننموده که چه آینده‌ای را برای این سرویس در نظر دارد. اما فعلا اعلام کرده که حداقل تا 90 روز آینده این سرویس همانند قبل به فعالیت خود ادامه خواهد داد. البته Astrid ارائه سرویس پولی خود را متوقف نموده و ثبت نام کاربر Premium را قبول نمی‌کند و یاهو نیز قول داده که هزینه افرادی که مشترک سالیانه این سرویس هستند را به آنها باز گرداند. Astrid نیز به کاربرانش اعلام نموده که به زودی به آنها اطلاع خواهد داد تا چطور اطلاعات خود را دانلود کنند.هنوز دقیقا مشخص نیست که خرید Astrid برای یاهو چقدر هزینه به همراه داشته است. اما آخرین خرید آنها برای سرویس Summly نزدیک به 30 میلیون دلار هزینه به همراه داشت و احتمالا Astrid نیز ارزش مشابه‌ای برای یاهو داشته باشد. چون این سرویس علاوه بر ارائه لیست امور روزانه، API مربوط به همگام سازی را نیز دارد.با توجه به شواهد موجود احتمالا یاهو پس از مدتی سرویس Astrid را تعطیل خواهد کرد تا از فناوری آن در سرویس‌های دیگر خود بهره برده یا اپلیکیشن‌ دیگری را براساس آن راه‌اندازی کند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی