facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت نقشه جدید گوگل، یک گام فراتر از مکان!
نقشه جدید گوگل، یک گام فراتر از مکان!

نسخه جدید نقشه گوگل امروز معرفی شد. یک دنیا امکانات جدید به آن اضافه شده و قطعا نیاز هر کاربری را در مسیریابی و کلا هر امری که به نقشه مربوط میشود را برطرف میکند.با ما در ادامه همراه باشید.

همانطور که می دانید نقشه گوگل یک نقشه مدرن را تعریف کرده است، و گوگل هم قصد دارد آن را از نو تعریف کند. رابط کاربری نقشه به طور کامل تغییر کرده تا کار کردن با آن لذت بخش تر شود. گوگل پلاس با موتور جستجوی گوگل یکپارچه شده است تا نتایج را براساس آنچه دوستان شما پیش تر مشاهده کرده اند نمایش دهد. در نقشه جدید گوگل وقتی شما با حساب گوگل خود لاگین می کنید اماکنی که برای شما اهمیت دارند نمایش داده می شوند. به این ترتیب هر شخصی نقشه سفارشی خاص خود را دراختیار دارد و می تواند آن را براساس نیاز خود تغییر دهد.وقتی روی یک مکان کلیک می کنید، مسیرهای محلی آن بصورت پویا پررنگ می شوند تا بتوانید آنها را مشاهده کنید، همچنین گوگل میتواند یک نقشه خاص را برای هر مکانی ایجاد کند. بر طبق گزارشات رسیده از محل کنفرانس رابط کاربری مسیریابی نیز تغییر کرده است برای مثال شما روی منزل و مقصد مورد نظر خود کلیک می کنید تا رابط کاربری جدید باز شود.گوگل قصد دارد تا سسیستم حمل نقل عمومی را نیز هوشمند تر کند. آنها قصد دارند حرکت وسایل عمومی را آنالیز نموده و از آنها استفاده نمایند. گوگل میلیون ها تصویر را جمع آوری کرده و قصد دارد از آنها استفاده بهینه کنید برای مثال کاربر می تواند در میان این تصاویر یک تور گردشی را داشته باشد و برای مثال به داخل یک کلیسا رفته و تور سیاحتی داشته باشد.همچنین امکان ساخت تصویر سه بعدی از یک مکان خاص و از طریق عکس های کاربر نیز وجود دارد به گونه ای که با استفاده از تکنولوژی جدید گوگل و عکسهای ارسالی از یک مکان، میتوان تصویر 3 بعدی آنجا را تهیه کرد و در اختیار کاربران این سرویس قرار داد.این نقشه قرار است تابستان امسال بهره‌برداری شود و در دسترس عموم قرار گیرد.البته همین الان هم یک پیش نمایش از این سرویس در اختیار همگان قرار دارد. شما میتوانید از طریق صفحه پیش‌نمایش نقشه گوگل آنرا ارزیابی کنید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

2 Votes5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی