facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت محبوبیت چشمگیر خدمات ترجمه آنلاین
محبوبیت چشمگیر خدمات ترجمه آنلاین

سایت‌ها و شرکت‌های اینترنتی ارائه دهنده خدمات ترجمه آنلاین این روزها شاهد مراجعه گسترده کاربران برای دریافت خدمات گوناگون هستند.

بر اساس آماری که گوگل در این زمینه منتشر کرده هر روز به یک میلیارد درخواست ترجمه توسط سرویس ترجمه این سایت رسیدگی می شود و تعداد کاربران خدمات یاد شده به ۲۰۰ میلیون نفر در روز رسیده است.جاش استله مدیر واحد خدمات ترجمه و مهندسی موبایل گوگل در این مورد گفته است: ۹۲ درصد از کاربران این خدمات در خارج از آمریکا زندگی می کنند و اگر چه انگلیسی پرکاربردترین زبان در اینترنت است، اما این شرایط به تدریج در حال تغییر بوده و استفاده از دیگر زبان ها در فضای مجازی رو به افزایش است.از جمله عوامل این مساله می توان به پشتیبانی از نگارش راست به چپ در اکثر مرورگرها و همین طور امکان نگارش آدرس های اینترنتی به زبان های غیرلاتین اشاره کرد.خدمات ترجمه گوگل هم اکنون به ۷۱ زبان ارائه می شود و ۵ زبان هم به تازگی به آن افزوده شده است. بر اساس آمار تعداد لغاتی که هر روز از طریق این سرویس ترجمه می شود از تعداد لغات موجود در بیش از یک میلیون کتاب بیشتر است.خدمات ترجمه گوگل از سال ۲۰۰۱ راه اندازی شده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی