facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت جمع آوری دکل مبین نت در برخی شهرها
جمع آوری دکل مبین نت در برخی شهرها

شرکت مبین نت در اقدامی عجیب دکل‎های خود را در برخی از شهرها جمع آوری کرده است.

این در حالی است که مردم با استناد به اطلاعات برگرفته از سایت اصلی شرکت مبین نت در زمانی که لیست این شهرها به همراه نقشه آنتن دهی آنها منتشر شده بود، اقدام به خریداری مودم و اینترنت از طریق این شرکت کردند.طی تماس خبرنگار ما با این شرکت و جویا شدن علت حذف شدن نام برخی از شهرها از لیست نواحی تحت پوشش این شرکت، متصدی پاسخگویی، گفت: این شرکت دکل‎های خود را در برخی شهرها جمع آوری کرده است.کارشناس این شرکت در پاسخ به اینکه تکلیف متضررین این داستان چیست؟ افزود: این شرکت حاضر است مودم‎های وایمکس خریداری شده توسط ساکنان شهرهای حذف شده از لیست خدمات مبین نت را باز پس گیرد.همچنین کارشناس مبین‎نت درباره علت این تصمیم توضیحی نداد.گفتنی اینکه شرکت مبین نت که زیر مجموعه شرکتی که سهام مخابرات کشور را در اختیار دارد به شمار می‌رود عمده‌ترین ارائه کننده خدمات اینترنت وایمکس در کشور محسوب می‌شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی