facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت حماسه سیاسی با اینترنت پرسرعت !
حماسه سیاسی با اینترنت پرسرعت !

خیلی‌ها گمان می‌کنند چون امروز قرار است وزارت‌کشور اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت‌شده را اعلام کند، از دیشب اینترنت کند شده است!

اینترنت از دیشب خیلی کند شده است، طوری که انگار کسی پایش را روی سیم آن گذاشته باشد یا کلا اینترنت را از برق کشیده باشند!از همان دیشب گمانه‌زنی زیادی درباره کندی اینترنت منتشر شد و خیلی‌ها گفتند که این به اعلام وزارت‌ کشور ربطی ندارد و قطعی جهانی است! ولی راستش من هم گمان می‌کنم کندی اینترنت به اعلام نتایج صلاحیت‌ها ربط دارد، ولی بنده مسئولان را در این امر مقصر نمی‌دانم، بلکه مقصر اصلی کاربران اینترنت هستند که برای اعلام نتایج عجله دارند و دائم به سایت‌ها سر می‌زنند و صفحات را ریفرش می‌کنند تا خبری از تأیید و یا رد صلاحیت‌ها بگیرند.این‌طوری است که اینترنت کند می‌شود و حالت قطعی پیدا می‌کند. یقین بدانید اگر مردم کمی از این شوروشوق کم کنند و هی صفحات را ریفرش نکنند، اوضاع درست می‌شود!اگر نشد، لابد آن کسی که پای را روی سیم گذاشته‌ و یا آن را از برق کشیده است، اوضاع را درست می‌کند. به هر حال، ایجاد حماسه سیاسی اینترنت پرسرعت می‌خواهد. این‌طوری همه ول‌معطلیم. 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی