facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت 'تیم پارسی' مدیر طراحی یاهو رفت
'تیم پارسی' مدیر طراحی یاهو رفت

مدیر طراحی یاهو، این کمپانی را ترک می کند."تیم پارسی" Tim Parsey طراح مشهور انگلیسی که از سال 2011 به این کمپانی پیوسته بود، دلیل کناره گیری خود را اعلام نکرده است.

تیم پارسی فرهنگ طراحی و دیزاین را در یاهو جا انداخت و مسوول بسیاری از طراحی های جدیدی بود که این اواخر یاهو آنرا تجربه کرده بود.تغییر صفحه اصلی یاهو، سایت به اشتراک گذاری عکس فلیکر ، سایت ایمیل و ... از جمله پروژه هایی بود که در دوران مدیریت تیم پارسی ، رونمایی شد.در 67 محصول عمده یاهو می توان طراحی ها و ایده های وی را دید.برخی می گویند استایل و سبک کاری وی مربوط به دهه 1990 بوده است! ولی طراحی های وی در الپ و مایکروسافت و بعد درMattel  و موتورولا وی را مشهورتر ساخت.طراح مشهور انگلیسی در دهه 1990 به مدت 5 سال برای اپل کار کرد و گوشی V70 موتورولا را وی در سال 2001 ساخت.وی هنوز صفحه لینکداین خود را به روز رسانی نکرده است و همچنان از وی به نام طراح یاهو، یاد می شود.
از آن سو ماریسا مایر مدیر اجرایی جدید یاهو شخصیتی است که دوست دارد در طراحی ها خود را نشان دهد و در مورد طراحی ها اظهار نظر کند.
ماریسا زمانی که در اپل کار می کرده در چندین محصول اظهار نظر کرده و شاید دوست دارد نظراتش را در یاهو به کرسی نشاند.
"تیم پارسی" در اظهاراتی گفت این روزها درباره ارتباط بین فرهنگ های داخلی پر نغز با طراحان و کلاس جهانی نوآوری خیلی شور و هیجان دارم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی