facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت اینترنت پر سرعت با ماهواره
اینترنت پر سرعت با ماهواره

با ارائه ی خدمات دیگری در جهان، می توان امیدوار بود سرعت اینترنت با هزینه کمتری در کشور هم برپا شود. به تازگی یک شرکت سرویسی به نام Exede راه اندازی کرده است که سرویس Broad Band(خدمات باند گسترده) را از راهی غیر از زمینی یعنی از راه ماهواره ای ارائه کرده است.

این سرویس که اولین بار در نمایشگه CES لاس وگاس رونمایی شد، اکنون با ماهواره ای به نام Viasat-1 که چندی پیش به فضا فرستاده شده در حال خدمت رسانی دست کم در آمریکا است.کاربران این نوع اینترنت پرسرعت ماهواره ای می توانند با استفاده از یک دیش مخصوص Exede و پرداخت هزینه ی 50دلاری در هر ماه و همچنین حدود 149/99 دلار هزینه نصب اولیه از این سرویس استفاده کنند.سرعت این اینترنت در دانلود 12Mbps در آپلود 3Mbps است.لازم است بدانید که شرکت آمریکایی این سرویس یعنی Viasat خدمات اینترنتی با سرعت و هزینه ی پایین تری را ارائه کرده است.امید می رود تا سازمان و شرکت های سرویس دهی اینترنتی در کشور از این سرویس در درون کشور حمایت های لازم را انجام دهند تا اگر خدایی ناکرده کشتی حامل بار یا بدون بار و یا هر کشتی دیگری که خواست در آب های بین الملل یا در سایر مرزهای آبی کشورها لنگر بیندازد کابل اینترنت قطع نشود و کاربران ایرانی بتوانند با صرف هزینه کمتر و تجربه سرعت بالاتر با این مشکل مقابله کنند.همچنین امید آن است تا در کشور متخصصان داخلی و پر تلاش و با استعداد در صدد راه اندازی اینترنت ملی در کشور باشند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

2 Votes5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی