facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت پهنای باند اینترنت کشور هفت برابر شد
پهنای باند اینترنت کشور هفت برابر شد

به دنبال راه اندازی فاز اول پروژه EPEG ظرفیت ترانزیت پهنای باند اینترنت کشور هفت برابر شد و از 110 STM1 به 750 STM1 برابر با یازده گیگا بیت بر ثانیه افزایش یافت.

مهندس کیهان افتخار مدیرکل امور مشتریان و واگذاری مدارات شرکت ارتباطات زیرساخت، افزود: این ظرفیت در مسیر فرانکفورت به عمان ایجاد شده و از شمال غربی کشور تا جنوب شرق امتداد می‎یابد.وی در ادامه تصریح کرد: بخشی از ظرفت ایجاد شده بر اساس توافقات مالکان کابل EPEG به ایران اختصاص  یافته و برای تامین  پهنای  باند اینترنت مورد نیاز استفاده خواهد شد  و بخش‎های دیگر  به صورت ترانزیت در مسیر  یاد شده واگذار می‎شود.

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی